لوگوی نوند

ارتباط با مشتریان با پیامک، راه افزایش فروش

یکی از بهترین راه‌های افزایش رضایتمندی و در نتیجه، افزایش فروش، ارتباط با مشتریان با پیامک است. پیامک به عنوان یک رسانه‌ی نزدیک، در دسترس، کوتاه و ساده، اگرچه جذابیت‌های گرافیکی ندارد ولی به همین دلیل بسیار بیشتر خوانده می‌شود. یکی از بخش‌های مهم پنل پیامک نوند، ابزارهای ارتباط دوطرفه با مشتریان و مخاطبان است که در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید پاسخ‌های پیامک را بررسی، مدیریت کرده و پاسخ دهید.

کارزارهای پیامک چگونه کار می‌کنند؟

وقتی شما به مشتریان پیامک می‌فرستید، برخی پیامک را همان لحظه می‌بینند، برخی بعدتر نگاه می‌کنند و برخی بدون نگاه، پیامک را حذف می‌کنند. در این میان اما برای برخی ممکن است سوالی پیش بیاید و در پاسخ همان پیامک، سوالشان را بنویسند. اگر گیرنده‌ی پیامک، پاسخی به پیامک فرستاد، می‌توان با او وارد گفتگو شد و نهایتا با تهیه و ارائه‌ی خواسته‌اش، گیرنده‌ی پیامک را به مشتری تبدیل کرد.

خدمات نوند بعد از ارسال پیامک

برای ارتباط با مشتریان با پیامک، اولین گام، ارسال پیامک معرفی محصول یا کالا شماست. پس از اینکه پیامک را ارسال کردید، نوند:

  • گزارش دقیق وضعیت دریافت پیامک را می‌دهد. مانند
  • پیامک‌های دریافتی را نشان می‌دهد
    مخاطب شما پس از دریافت پیامک می‌تواند به اس‌ام‌اس پاسخ دهد. فرقی نمی‌کند شماره‌ی شما اشتراکی باشد یا اختصاصی. نوند پیامک دریافتی را پردازش می‌کند و اگر مرتبط با شما باشد، در پنل پیامک و اس‌ام‌اس‌های دریافتی نمایش می‌دهد.
  • پاسخ شما به پیامک مشتری را می‌فرستد
    کاربر شما می‌تواند همانند موبایل، به پیامک مشتری پاسخ بفرستد.
  • پیامک‌های ردوبدل شده بین اپراتور و مشتری شما را به صورت گفتگو نمایش می‌دهد.
  • به شما امکان برچسب‌زدن به پیامک دریافتی را می‌دهد تا بعد بتوانید آسان‌تر، پیامک و در واقع مشتری را بیابید
  • برای بررسی‌های بیشتر و ذخیره‌ی اطلاعات به صورت آفلاین، برای شما امکان دانلود پیامک‌های دریافتی در قالب فایل اکسل را فراهم می‌کند

لینک‌های مرتبط:

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: