لوگوی نوند

ارسال پیامک تبلیغاتی، راه حل پنل اس‌ام‌اس نوند برای کسب‌وکار شما

پیامک تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات، جذب مشتری و افزایش فروش است
پیامک تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات، جذب مشتری و افزایش فروش است

ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از بهترین روش‌های تبلیغات است، سریع، ساده، خوانا، احتمال تماس بالا و ذخیره در دست مخاطب، از ویژگی‌های عمده‌ی پیامک تبلیغاتی است.

ابزارهای تبلیغاتی فراوانی وجود دارند که می‌توانند به شما در ترویج کالاها و خدمات‌تان کمک کنند. پوستر، تراکت، تبلیغات رادیویی و تلویزیونی، روزنامه، بیلبورد و … برخی می‌توانند زیبا باشند و برخی می‌توانند محلی باشند، برخی یکی‌یکی باید توزیع شوند و برخی یکجا.

در این میان اما فقط پیامک است که نه تنها در یک لحظه پخش می‌شود که به یکایک افراد تحویل می‌شود. پیامک است که با ایجاز و کوتاهی کلام توسط هر کس خوانده می‌شود، حتی قبل از حذف، پیامک است که در ابزار تماس تحویل می‌شود و نزدیک‌ترین به تماس است.

جدول مقایسه‌ی انواع روش‌های تبلیغات

مقایسه روش‌های رایج تبلیغات محلی
 جذابیتتحویل به گیرندهاحتمال تماسمنطقه‌ایاحتمال خواندنهزینه
تلویزیونتصویریپایینپاییننیستپایینخیلی گران
رادیوییصوتیپایینپاییننیستپایینگران
بیلبوردتصویریپایینخیلی پایینهستمتوسطگران
روزنامهتصویریپایینمتوسطنیستمتوسطگران
تراکتتصویریپایینپایینهستمتوسطمتوسط
پوسترتصویریپایینپایینهستپایینمتوسط
پیامکمتنیبالابالاهستبالاارزان

با توجه به جدول بالا، ارسال پیامک تبلیغاتی یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات است، چرا که در صورت تلاش کافی در تهیه‌ی متن، می‌تواند بسیار جذاب باشد. در موبایل مخاطب تحویل می‌شود و لذا تقریبا همه‌ی گیرندگان پیامک را (حتی اگر بخواهند حذف کنند، مشاهده می‌کنند، گیرنده‌ی تبلیغ برای تماس لازم نیست گوشی‌اش را بردارد، شماره‌ی شما را وارد کند یا مرورگر کامپیوترش را باز و سایت شما را باز کند، تنها کافیست لینک یا شماره‌ی شما لمس کند و باقی کارها به صورت خودکار انجام می‌شود. (کمترین زمان و هزینه‌ی لازم برای تماس). پیامک منطقه‌ای هم هست و لذا لازم نیست هزینه‌ی بالایی برای ارسال تبلیغ به مناطق بیرون از حوزه‌ی کسب و کار بکنید و …

طی پژوهش یکی از مشتریان پنل پیامک و اس‌ام‌اس نوند، نرخ تماس تبلیغات با پیامک حدود ۳ برابر نرخ تماس با تبلیغات در روزنامه است. حتی بدون توجه به هزینه‌ی بالای تبلیغات در روزنامه، باز هم این رقم فوق‌العاده بالاست.

همه‌ی موارد فوق پیامک را از سایر ابزارهای تبلیغاتی جدا می‌کند. پنل پیامک نوند آماده است تا تبلیغات پیامکی را با کمترین هزینه و بیشترین بازدهی برای شما انجام دهد.

خدمات نوند برای ارسال پیامک تبلیغاتی

ارسال پیامک تبلیغاتی از پنل پیامک نوند

پنل نوند بهترین پنل برای ارسال پیامک تبلیغاتی است. زیرا علاوه بر مزایای همه‌ی پنل‌های پیامک، دارای مزایای اختصاصی نیز هست.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی، نوند خدمات زیر را برای شما فراهم می‌کند:

 • ارسال پیامک بدون نیاز به ثبت نام
 • ارسال سریع و بدون تاخیر اس‌ام‌اس و پیامک تبلیغاتی
 • ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی در روز و ساعت مشخص
 • ارسال پیامک تبلیغاتی با کمترین هزینه
 • ارسال اس‌ام‌اس تبلیغاتی با نقشه
 • ارسال پیامک و اس‌ام‌اس تبلیغاتی با شماره‌ی ثابت خود شما
  • در اینصورت حتی لازم نیست شماره‌ی تماس خود را در پیامک بگذارید، چرا که گیرنده‌ی پیامک برای تماس کافیست برروی آیکن تماس گوشی‌ش بزند
 • ثبت شماره‌ی شما در فهرست گیرندگان برای دریافت نمونه‌ی پیامک و اس‌ام‌اس تبلیغاتی ارسالی
 • بدون نیاز به خرید شماره‌ی پیامک
 • بدون نیاز به ورود به سایت و مدیریت حساب کاربری
 • امکان دریافت پاسخ‌های مخاطبان برروی گوشی
 • امکان ارسال پیامک از شماره‌ی اختصاصی

ارسال پیامک سریع، بدون ثبت نام

برای ارسال پیامک تبلیغاتی نیاز به ثبت نام و تکمیل فرم و … نیست. تنها کافیست متن پیامک را درج، گیرندگان را درج یا انتخاب کرده و کد تایید پیامک را برای پنل پیامک نوند اس‌ام‌اس کنید. البته اگر حساب کاربری داشته باشید، بعدتر می‌توانید گزارش‌های ارسال و دریافت پیامک را به تفصیل مشاهده و پردازش کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی در زمان مشخص

یکی از محاسن و خوبی‌های ارسال پیامک تبلیغاتی، امکان تعیین زمان دقیق ارسال پیامک است. در نتیجه شما می‌توانید مشخص کنید پیامک تبلیغاتی‌تان در چه روزی از روزهای هفته، در چه تاریخ و ساعتی و به چه کسانی ارسال شود. با تنظیم دقیق متن و زمان، می‌توانید فروش خود را افزایش دهید و از رقبا پیشی بگیرید

 • ارسال پیامک زمابندی شده

ارسال پیامک تبلیغاتی به نقشه

شما می‌توانید گیرندگان پیامک خود را براساس منطقه‌ی سکونت یا حضورشان انتخاب کنید و در پنل پیامک نوند به آنها تبلیغات بفرستید. با استفاده از این ویژگی بدون هزینه‌ی زیاد، پیامک خود را به کسانی می‌فرستید که مشتری بالقوه‌ی شما هستند و احتمال فروش را بسیار بالا می‌برید

ارسال پیامک تبلیغاتی از شماره‌های ثابت

اگر مایل باشید، با صرف چند دقیقه و با هزینه‌ی بسیار کم، می‌توانید پیامک را از شماره‌ی ثابت فروشگاه یا شرکت بفرستید. در این صورت، حتی لازم نیست شماره‌ی تماس را در پیامک درج کنید، چرا که گیرنده پیامک می‌تواند با لمس آیکن تماس، با شما تماس بگیرد. با ارسال پیامک از شماره‌ی ثابت، با تیر چند نشان می‌زنید، اولا هزینه‌ی شماره‌ی اختصاصی را صرفه‌جویی می‌کند، دوم اینکه شماره‌ی ثابت خود را به اطلاع همگان می‌رسانید و در واقع همزمان با کارزار و کمپین تبلیغاتی تراکتی و …، شماره‌ی ثابت خود را ترویج می‌کنید و در نهایت، می‌توانید با صرفه‌جویی حاصل از قرار ندادن شماره‌ی تماس در پیامک، متن خلاقانه‌تری برای جذب مشتری، تهیه کنید.

ارسال پیامک تبلیغاتی از شماره‌ی اشتراکی

اگر کمپین و کارزار تبلیغاتی شما مداوم نیست، می‌توانید به جای خرید شماره‌ی اختصاصی، پیامک‌تان را از یکی از شماره‌های اشتراکی پنل پیامک نوند ارسال کنید. در این صورت می‌توانید در هزینه‌ی کلی کارزار و کمپین تبلیغاتی صرفه‌جویی کرده و سود خود را افزایش دهید

ارسال پیامک تبلیغاتی شماره‌ی اختصاصی

اگر کارزار و کمپین تبلیغاتی شما مداوم، طولانی و همیشگی است، بهتر است یک شماره‌ی اختصاصی پیامک بخرید تا مشتریان شما پیامک شما را همیشه از یک شماره دریافت کنند و با پیامک و تبلیغ دیگری، اشتباه نگیرند. شماره‌ی اختصاصی خوب و زیبا و رند، تاثیر مهمی در ایجاد اعتبار در کسب‌وکار شما دارد و باعث اعتماد مشتریان به شما خواهد شد.

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: