لوگوی نوند

راهنمای ارسال پیامک زماندار در پنل اس‌ام‌اس نوند

گزینه‌های ارسال پیامک فراوانی در نوند برای راحتی شما تعبیه شده است. یکی ازین گزینه‌ها، تعیین زمان ارسال پیامک در آینده و ارسال پیامک زماندار است.

در تمامی روش‌های ارسال شامل ارسال سریع پیامک، ارسال الگودار پیامک، ارسال اس‌ام‌اس با فایل اکسل و ارسال پیامک و اس‌ام‌اس یکپارچه، گزینه‌ای برای تعیین زمان ارسال پیامک تعیین شده است. با استفاده ازین ابزار شما دو گزینه دارید:

گزینه‌های ارسال پیامک

این دو گزینه طبق تصویر عبارتند از:

  • هم‌اکنون
  • در تاریخ و ساعت مشخص

هم‌اکنون

اگر گزینه‌ی هم‌اکنون را انتخاب کنید، پیامک بلافاصله پس از تایید و پرداخت، بسته به تعداد گیرندگان در صف متناظر قرار می‌گیرد. اگر تعداد گیرندگان کم باشد در کمتر از ۱ دقیقه ارسال می‌شود و اگر تعداد گیرندگان زیاد باشد، ۱ دقیقه پس از ارسال پیامک سایر کاربران، ارسال می‌شود.

در تاریخ و ساعت مشخص

اگر گزینه‌ی در تاریخ و ساعت مشخص را انتخاب کنید، طبق تصویر زیر می‌توانید تاریخ و ساعت ارسال پیامک را مشخص کنید:

برای انتخاب تاریخ ارسال پیامک در ورودی تاریخ کلیک کنید:

ابزار انتخاب تاریخ

همانطور که در تصویر مشخص شده است، فقط امکان انتخاب زمان از امروز تا یک ماه آینده وجود دارد. برای ارسال پیامک در زمانی بیشتر از یک ماه آینده، از گزینه‌ی ارسال پیامک دوره‌ای استفاده کنید.

محدودیت‌های ارسال پیامک زماندار

در زمان ثبت پیامک زماندار لطفا به موارد زیر توجه کنید:

  • امکان ثبت پیامک برای یک ماه آینده وجود دارد و بیشتر از آن قابل تنظیم نیست
  • زمان ثبت پیامک با ساعت محلی ایران انجام می‌شود
  • اگر پیامک دارای محدودیت ساعتی باشد (مثلا از ۸ صبح تا ۸ شب) پیامک بعد از شروع محدوده‌ی زمانی بعد از زمان ثبت‌شده، ارسال می‌شود. مثلا اگر در همین مثال زمان ارسال ۱۴۰۰/۰۱/۰۱.۰۷:۴۵:۰۰ تنظیم شده باشد، پیامک در ۱۴۰۰/۰۱/۰۱.۰۸:۰۰:۰۰ ارسال می‌شود

لینک‌های مرتبط:

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: