لوگوی نوند

افزودن خودکار فرستندگان پیامک به دفترتلفن

ربات درج خودکار اعضای دفترتلفن پنل پیامک نوند

دفترتلفن نوند محلی بسیار خوب برای نگهداری از اطلاعات تماس افراد است. شما می‌توانید اطلاعات هزاران نفر را در دفترتلفن ذخیره کنید و بعدتر به آنها پیامک بفرستید، آنها را گروه‌بندی کنید، در میان‌شان جستجو کنید و اطلاعات جدید را اضافه و حذف کنید.

اما درج اطلاعات در دفترتلفن همیشه سخت و زمان‌بر بوده. در حالی‌که نوند از روش‌های فراونی مانند ورود از فایل اکسل و درج تکی، پیشتیبانی می‌کند، اما یک روش بسیار ساده را به شما پیشنهاد می‌کند!

افزودن اطلاعات تماس با دریافت پیامک!

فرض کنید شما در یک همایش می‌خواهید اطلاعات صدها نفر را جمع‌آوری کنید، یک روش اینست که افراد فرم‌های اطلاعات تماس را پر کنند و بعد چندین نفر این فرم‌ها را وارد کامپیوتر کنند. اما روشی که نوند پیشنهاد می‌کنند اینست: یک بنر یا پوستر نصب کنید و از افراد بخواهید نام‌شان، تخصص‌شان و … را در یک پیامک به شماره‌ی شما بفرستند.

نوند پیامک‌ها را گرفته، به نیابت از شما پردازش کرده و اطلاعات را در دفترتلفن ثبت می‌کند. به همین راحتی می‌توانید اطلاعات صدها نفر را ثبت کنید.

نوند می‌تواند برای اطمینان بیشتر،‌ اطلاعات را از فرستندگان تاییدیه بگیرد و بعد از آن در دفترتلفن ثبت کند

همچنین اگر اطلاعاتی قابل تایید نبود، می‌توان به صورت دستی موارد مشکل‌دار را بررسی و در در دفترتلفن درج کرد.

درج در دفترتلفن چه فرقی با خروجی اکسل از پیامک‌های دریافتی دارد؟

شاید از خود بپرسید اگر بخواهید اطلاعات فرستندگان پیامک را داشته باشید، کافیست پیامک‌های دریافتی را به صورت فایل اکسل دانلود کنید. پس فرق این روش با دانلود فایل اکسل در چیست؟

برای این منظور باید توجه کنید نوند زمانی که پیامک‌های دریافتی را بررسی می‌کند، نام، نام خانوادگی، ایمیل و سایر اطلاعات قابل درج را از پیامک استخراج کرده و در دفترتلفن ذخیره می‌کند. به این ترتیب شما علاوه بر شماره‌ی فرستنده‌ی پیامک، سایر اطلاعات وی را نیز دارید. این اطلاعات به برقراری ارتباط موثر با مخاطب کمک بسیار زیادی می‌کند

لینک‌های مرتبط:

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: