لوگوی نوند

ثبت هویت مالک شماره‌ی پیامک الزامی شد

از ابتدای آبان ۱۴۰۰ و پس از بیش از ۲ سال از جمع‌آوری اطلاعات شماره‌های پیامک، ارسال پیامک شماره‌های بدون هویت، مسدود شده است.

اگر هنوز اطلاعات هویتی خود را در سایت نوند ثبت نکرده‌اید، امکان ارسال پیامک به شماره‌های همراه اول برای شما مسدود شده است. لذا لطفا هر چه سریع‌تر وارد پنل شده و اطلاعات هویتی خود را ثبت کنید.

برای تکمیل اطلاعات هویتی به نکات زیر توجه کنید:

  • اگر شما قصد دارید بعدتر شماره‌ی خود را به شماره‌ی خدماتی تبدیل کنید، بایستی حتما هویت مالک را به صورت شخص حقوقی (شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های دولتی و خصوصی ثبت شده) درج کنید
  • درستی اطلاعات اشخاص حقیقی و حقوقی از طریق سامانه‌های ثبت احوال، تایید می‌شوند. لذا لازم است اطلاعات سازمان کاملا منطبق بر اطلاعات سایت استعلام شخصیت حقوقی (https://ilenc.ssaa.ir) باشد. برای دریافت اطلاعات دقیق، می‌توانید شناسه‌ی ملی سازمان را در این سامانه جستجو کرده و کد ثبت و … را از این سامانه رونوشت (Copy) کرده و در پرسشنامه‌ی هویت، درج (Paste) کنید.
  • علاوه بر اطلاعات سازمان، اطلاعات شخص حقیقی نیز به صورت سیستمی با کارت ملی تطبیق داده می‌شود بنابراین اطلاعات مدیرعامل را کاملا منطبق با کارت ملی درج کنید. مثلا اگر در انتهای نام خانوادگی پسوند دارید، حتما پسوند را درج کنید.
  • برای دسترسی به پرسشنامه‌ی ثبت هویت، می‌توانید از ویجت مرتبط که بلافاصله بعد از ورود به پنل نمایش داده می‌شود استفاده کنید:
  • برای دسترسی مستقیم به پرسشنامه‌های درج اطلاعات هویت، از پیوند و لینک زیر استفاده کنید:

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: