لوگوی نوند

چطوری از تلفن ثابت پیامک بفرستم؟

ارسال پیامک و اس‌ام‌اس از شماره‌ی ثابت تهران و کرج با پیش‌شماره یا سرشماره‌های ۰۲۱ و ۰۲۶

پیامک تلفن ثابت به شما امکان می‌دهد تا به جای ارسال پیامک‌های تبلیغاتی یا خدماتی خود از سرشماره‌های مخصوص پیامک (که با مضارب عدد هزار شروع می‌شوند)، از شماره‌ی تلفن ثابت خود، پیامک بفرستید. به این صورت، گیرنده‌ی پیامک، شماره‌ی شما را به عنوان شماره‌ی فرستنده، می‌بیند. برای تماس با شما نیز کافیست دکمه‌ی تماس گوشی‌ش را در زمان مشاهده‌ی پیامک شما، لمس کند.

تجهیزات و سخت‌افزار مورد نیاز

برخلاف تصور، برای ارسال پیامک از شماره‌ی ثابت، نیازی به گوشی خاص یا فعال کردن این سرویس از مخابرات ندارید، بلکه بدون نیاز به هیچ سخت‌افزار خاصی و تنها با استفاده از پنل پیامک نوند، می‌توانید پیامک خود از شماره‌ی خود، بفرستید.

مزایای پیامک ثابت

  • تمرکز تبلیغات برروی فقط یک شماره باعث می‌شود کارزارهای تبلیغاتی شما مفیدتر و بهتر انجام شده و نتیجه‌ی بهتری داشته باشد
  • مخاطبان شما به راحتی می‌توانند یک شماره را به خاطر بسپارند.
  • کاهش احتمال حملات فیشینگ به مشتریان‌تان
  • امکان ارسال محتوی بیشتر در یک پیامک؛ با ارسال پیامک بدون نیاز به قراردادن شماره‌ی تماس، می‌توانید بدون افزایش هزینه، متن بیشتری در پیامک درج کنید

فعالسازی پیامک تلفن ثابت واقعی

اگر هم‌اکنون دارای شماره‌ی تلفن ثابت تهران هستید (چه مالک هستید و چه اجاره) می‌توانید برای فعالسازی پیامک شماره‌ی تلفن ثابت خود اقدام کنید. برای این منظور ابتدا مدارک زیر را تهیه کرده و سپس از طریق پیوند یا لینک پرسشنامه‌ی انتها، درخواست خود را برای ما بفرستید.

مدارک مورد نیاز

  • تصویر آخرین قبض پرداخت‌شده به نام مالک
  • تصویر اجاره‌نامه که در آن نام مالک، نام مستاجر و شماره‌ی تلفن درج شده باشد
  • تصویر کارت ملی
  • تصویر قرارداد امضا شده (دانلود نسخه‌ی خام قرارداد)

بعد از تهیه‌ی مدارک فوق، پیوند و لینک زیر را باز کرده و اطلاعات را برای ما بفرستید:

بعد از ارسال اطلاعات، کارشناسان ما برای فعالسازی پیامک، با شما تماس خواهند گرفت

فعالسازی پیامک تلفن ثابت مجازی

اگر مایل هستید از تعرفه‌های پیامک ۰۲۱ استفاده کنید ولی شماره‌ی تلفن ثابت ندارید، می‌توانید یک شماره‌ی ثابت غیر مرتبط بخرید. برای این منظور از طریق پرسشنامه‌ی زیر اقدام کنید:

لینک‌های مفید:

با دوستان و همکاران خود در میان بگذارید: